Размер:
Изображения Вкл.Выкл.

Історія

1871 рік - Рік заснування закладу (Зміївське жіноче 2-го розряду училище здобуває статус прогімназії).

1880 рік - Зміївське жіноча прогімназія одержала ім'я Олександрівська (25-річний ювілей царювання Олександра ІІ) і має назву Зміївська земська Олександрівська жіноча прогімназія (термін навчання - 3 роки).

1911 рік - прогімназія реорганізована в гімназію з 7-річним терміном навчання. Зміївська земська Олександрівська жіноча прогімназія.

1920 рік - на базі гімназії відкривається трудова семирічна школа.

1933 рік - школа стала десятирічною (середня школа).

1937 рік - перший випуск з 10-го класу.

1941 рік - школа випустила два 10-х класи (директор Скиба Т. Ю.)

15.09.1943 року - після звільнення м. Змієва в школі розпочалося навчання.

1962 рік - школа стала трудовою, політехнічною з 11-річним терміном навчання.

1981 рік - збудовано нове приміщення школи (вул. Широнінців, 25).

1988 рік - школі присвоєно ім'я З. К. Слюсаренка.

1998 рік - переможець конкурсу "Школа року".

2003 рік - Зміївська загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів реорганізована в ліцей № 1 м. Змієва комунальної форми власності.

2006 рік – ліцей №1 м. Змієва - абсолютний переможець ІІ (обласного) етапу конкурсу „Школа року”, лауреат Всеукраїнського конкурсу „100 кращих шкіл України”, лауреат ХІІІ Всеукраїнської виставки „Інноваційні технології в освіті”, лауреат регіональної виставки, присвяченої впровадженню профільного навчання у загальноосвітніх закладах.

2007 рік – ліцей №1 м. Змієва - переможець ІХ обласної виставки „Інноваційна школа ХХІ століття”.

2008 рік – ліцей №1 м. Змієва виборов абсолютну перемогу у відкритій обласній виставці „Освіта Харківщини ХХІ століття” у номінації „Організація роботи з обдарованими учнями”, став переможцем ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу моделей підготовки компетентного випускника загальноосвітніх навчальних закладів серед педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності.

2009 рік – ліцею №1 м. Змієва присвоєне почесне звання "Флагман освіти і науки України"

2010 рік - назва ліцею змінена на "Зміївський ліцей №1 Зміївської районної ради Харківської області імені двічі Героя Радянського Союзу З.К.Слюсаренка"

2011 рік - педагогічний колектив Зміївського ліцею №1 ім. З.К.Слюсаренка нагороджений Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації за вагомий внесок у реалізацію завдань сучасної державної політики у сфері освіти , сумлінну працю та високий рівень професійної майстерності.

2012 рік - Зміївського ліцей №1 Зміївської районної ради Харківської області імені двічі Героя Радянського Союзу З.К.Слюсаренка- дипломат регіональної виставки "Освіта Харківщини ХХІ століття" у номінації "Іноваційні процеси у орга нізації науково-методичної роботи" (диплом ІІІ ступеня);
-Зміївського ліцею №1 ім. З.К.Слюсаренка успішно пройшов державну атестацію (показники діяльності закладу атестаційною комісією визнані достатніми);
- І місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року" номінація "Іноземна мова. Англійська." (Тимошенко В.М.).

2013 рік - Зміївського ліцей №1 Зміївської районної ради Харківської області імені двічі Героя Радянського Союзу З.К.Слюсаренка- дипломат Четвертої Міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти 2013" номінація "Управління і науково-методичний супровід інноваційного розвитку сучасних закладів освіти";
- за індивідуальними самоосвітніми показниками педагогів ліцею - учитель інформатики Коршунова О.В. лауреат Всеукраїнського конкурсу "Учитель року" номінація "Інформатика".

2014 рік - педагогічний колективЗміївського ліцей №1 Зміївської районної ради Харківської області імені двічі Героя Радянського Союзу З.К.Слюсаренка включено до Всеукроїнського проекту "Відкритий світ", учасник Всеукраїнського конкурсу "Школа ХХІ століття"
- 7 педагогів ліцею дипломанти обласної виставки-презентації педагогічних ідей і технологій (дипломи ІІ та ІІІ ступенів);
- учитель російської мови, світової літератури –лауреат ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» у номінації «Світова література».

2014-2015 роки - педагогічний колектив Зміївського ліцею №1 ім. З.К.Слюсаренка - дипломант Всеукраїнського конкурсу «Школа ХХІ століття», ініційованого видавництвом «Шкільний світ»;
- 9 педагогів ліцею - дипломанти обласної виставки-презентації педагогічних ідей і технологій (дипломи І, ІІ та ІІІ ступенів);
- творча група учителів-предметників працює над реалізацією регіонального науково-дослідницького проекту «Впровадження медіаосвіти у загальноосвітніх навчальних закладах Харківської області».