Размер:
Изображения Вкл.Выкл.

Структура ліцею

№ з/пПоказникиСтан
1Директор ліцеюДударєва Лідія Іванівна, освіта вища, за фахом - учитель біології; має вищу кваліфікаційну категорію, педагогічне звання «старший учитель», знак «Відмінник освіти України». Заклад очолює з 2010 року.
2Заступники директора з НВРХаріна Любов Василівна (освіта вища, за фахом – викладач фізики; має вищу кваліфікаційну категорію,педагогічне звання «старший учитель» )
Захаркіна Світлана Леонідівна (освіта вища, за фахом – викладач української мови та літератури; має вищу кваліфікаційну категорію , педагогічне звання «старший учитель»)
Доценко Тетяна Володимирівна (освіта вища, за фахом - учитель початкових класів; має вищу кваліфікаційну категорію, педагогічне звання «старший учитель»)
Заступник директора з ВРКомишанченко Вікторія Вікторівна (освіта вища, за фахом - учитель хімії та біології; має вищу кваліфікаційну категорію, педагогічне звання «старший учитель»)
Заступник директора з АГЧМахортова Надія Борисівна (освіта середня спеціальна, за фахом - майстер виробничого навчання)
3Мова навчанняукраїнська
4Кількість класів37
5Загальне число учнів у ліцеї950
6Загальне число учнів 1-х класів100
7у т. ч. число учнів 1-го класу, що прибули з дитячого закладу87
8Забезпечення гарячим харчуванням (за бюдж. кошти)394 початкова школа, 19 учнів пільгового контингенту
9Кількість працівників (усього)109
10у т. ч.: педагогічних 71
11обслуговуючих38
12Загальна площа всіх приміщень7287,8 м2
13Навчальних приміщень50 (6305м2)
14Кількість робочих місць у майстернях15+15+8
15Кількість робочих місць у комп’ютерних класах5 класів (учнів на один комп`ютер – 17,6 ; педагогічних працівників на один комп`ютер – 1,2 )
16Забезпеченість навчальними кабінетами100%
17Забезпеченість підручниками і художньою літературою95%
18Кількість спортивних залів3
19Кількість їдалень/кількість посадкових місць1/200
20Кількість посадкових місць у актовому залі1/200

Загальна кількість класів – 37
Загальна кількість учнів – 942
1-7 класи – загальноосвітні (27 класів, 671 учень),
8-9 класи-допрофільна підготовка(6 класів, 170 учнів)
10-11 класи-ліцей/профільна підготовка (4 класи, 101 учнів)

8-А - допрофільна підготовка (поглиблене вивчення хімії);
8-Б - допрофільна підготовка (поглиблене вивчення історії);
8-В - допрофільна підготовка (поглиблене вивчення математики);
9-А - допрофільна підготовка (поглиблене вивчення математики);
9-Б - допрофільна підготовка (поглиблене вивчення української мови);
9-І - допрофільна підготовка (поглиблене вивчення математики);
10-А - профільна підготовка (природничо-математичний напрям навчання, фізико-математичний профіль);
10-Б -профільна підготовка (природничо-математичний напрям навчання, біолого-хімічний профіль);
11-А - профільна підготовка (суспільно-гуманітарний напрям навчання, історичний профіль);
11-Б - профільна підготовка ( природничо-математичний напрям навчання, фізико-математичний профіль);